Tenis,Squash,Bowling,Badminton,Sauna a Pára,Solárium,Wallyball

Zapomněli jste heslo?

VIP klub

Novinka: Klubové členství

Máte možnost rezervovat si na celou sezónu naše sportoviště v rozšířených hracích hodinách. Návštěvníky jsou rozděleny na ty, kteří budou chtít využívat řadu výhod (v rámci klubového členství) a na ty, kteří lukrativním členstvím pohrdnou a budou moct jednotlivě rezervovat pouze na 7 dní dopředu.

Výhody klubového členství:
1) Automatická možnost provádění dlouhodobé rezervace u jakéhokoliv druhu sportu (vč. relaxačně-regeneračního centra - Hotel Tennis Club Prostějov) na aktuální sezónu s předřadným právem stejné rezervace na sezónu nadcházející (3 týdny před změnou sezóny je nutné potvrzení).

2) Možnost vstupu do (dříve uzavřeného) relaxačně-regeneračního centra (bazén, sauna, pára, whirlpool, solárium) se slevou 30% - Hotel Tennis Club Prostějov.

3) Vždy jeden doprovod získá automaticky jednorázové klubové členství na jeden vstup do relaxačně-regeneračního centra (Hotel Tennis Club).

4) Zvýhodněné vklady na zimní organizované turnaje (např. squash a badminton).

5) Zařazení do vánočního slosování o zajímavé ceny.

Nevýhody nečlenů:
1) Možnost rezervací pouze na 7 kalendářních dní dopředu = dlouhodobá nejistota rezervace.

2) Nemožnost využití všech výhod klubových členů.

Poplatek za vstup do ročního členství - 500 Kč

partneři