Tenis,Squash,Bowling,Badminton,Sauna a Pára,Solárium,Wallyball

Zapomněli jste heslo?

Vítejte v PV Sport Klubu

NOVINKA  -  BADMINTON

Přijďte si k nám vyzkoušet moderní, dynamický sport. Hra v naše sportovním centru je zcela odlišná od badmintonu tak jak jej znáte. Jedná se o olympijský sport, zařazený do programu her od roku 1992 v Barceloně. Díky obrovské popularitě především v Asii patří mezi sporty s nejširší hráčskou základnou na světě.

Badminton se u nás hraje na upraveném kurtu. Jeho rozměr je 9,5 x 6,5 m a neodpovídá standardnímu rozměru. Nicméně i tak si užijete skvělou hru!

Rezervace můžete provádět tak, jak jste zvyklí. Předeveším však přes náš on-line rezervační systém. Všichni jste srdečně zváni.

Využijte naší speciální nabídku pobytových balíčků!!

Vážení,
dovolte nám přivítat Vás v novém rezervačním systému Sport Klubu Hvozd. V nabídce menu najdete vše potřebné pro orientaci, registraci a rezervaci. Systém je propojen s rezervačním systémem Sportonline - Sportcentrum Hotelu Tennis Club Prostějov. Tyto rezervační systémy jsou totožné a díky jejich propojení můžete využívat výhod v obou sportovních areálech.

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Sport Klub Hvozd je ideálním místem pro aktivní odpočinek. Nachází se v samém středu konického mikroregionu, který se rozprostírá v malebné krajině na úbočí Drahanské vrchoviny. V blízkém okolí klubu je mnoho přírodních zajímavostí i historických památek (Javořičské  a Mladečské jeskyně, hrad Bouzov). Krajina díky svému mírně zvlněnému charakteru přímo vybízí k pěší turistice či cykloturistice.

Sport Klub Hvozd nadchne nejen vyznavače cykloturistiky, kterým poskytne veškeré potřebné zázemí, ale je připraven nabídnout občerstvení, sportovní vyžití i ubytování rodinám na výletech, motorkářům, firmám, nebo školám, které mohou využít širokou nabídku sportovních aktivit: squashové kurty, stoly na stolní tenis,  fitness centrum, kulečník, šipky. Celé zařízení je nekuřácké.

V zimním období mohou vyznavači sjezdového lyžování využít 6 km vzdálené lyžařské středisko v Kladkách, naopak běžkaři „nastoupí“ do běžeckých stop pár metrů od Sport Klubu.

Sport klub Hvozd je připraven zajistit rodinné oslavy, svatby, školení a semináře, firemní večírky, schůze, sportovní turnaje a další akce na přání.

EET - Informační oznámení

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin."

partneři